Het bestuur van de F.O.S. bestaat momenteel uit:

 

Voorzitter

Informatie voor nieuwe leden.

Heleen Maat
Tel. 06-20366225
heleen.maat@ouessant.nl

 

Peter Letmaath

Penningmeester

Contactpersoon overheidsinstanties en regelgeving

Peter Letmaath
Tel. 050-5036255
peter.letmaath@ouessant.nl

 

Albert Vrolijk

Secretaris

Albert Vrolijk
Tel. 038-4441550
albert.vrolijk@ouessant.nl

 

 

 

Jan den Hartog

Bestuurslid

Voorzitter Fok Advies Commissie

Jan den Hartog
jan.den.hartog@ouessant.nl

 

 

 

Aalt ten Hoeve

Bestuurslid

Fok Advies Commissie, en contacten buitenland

Aalt ten Hoeve
Tel. 0570-593369
aalt.ten.hoeve@ouessant.nl

 

 

Meerhoeve Edith 86

Bestuurslid

Administratie t.b.v. de keuringen, bespreekdagen, Stamboek registratieprogramma.
Contactpersoon zwoegervrije Ouessantfokkers

Frans Giesen
Tel. 06-30403051
frans.giesen@ouessant.nl

 

Bestuurslid

Redactie Jaarboek, Nieuwsbrieven

Meike Derkx
meike.derkx@ouessant.nl

 

Bestuurslid

aankomend Secretaris

Arco den Hertog
arco.den.hertog@ouessant.nl

 

Bestuurslid

Website, Stamboek registratieprogramma, Jaarboek.

John Pril
john.pril@ouessant.nl