Het bestuur van de F.O.S. bestaat momenteel uit:

 

Voorzitter

Heleen Maat
Tel. 06-20366225
heleen.maat@ouessant.nl

Bert Elzerman
Penningmeester

Bert Elzerman
Tel. 0578-661150
bert.elzerman@ouessant.nl

 

 

SecretarisAlbert Vrolijk

Albert Vrolijk
Tel. 038-4441550
albert.vrolijk@ouessant.nl

 

 

 

 

Aalt ten HoeveBestuurslid
Contactpersoon F.A.C. en voor het aanvragen van een informatiepakket en/of formulier voor het lidmaatschap.

Aalt ten Hoeve
Tel. 0570-593369
aalt.ten.hoeve@ouessant.nl

 

 

 

Meerhoeve Edith 86
Bestuurslid
Administratie t.b.v. de keuringen
contactpersoon zwoegervrije Ouessantfokkers

Frans Giesen
Tel. 06-30403051
frans.giesen@ouessant.nl

 

 

 

Peter Letmaath bij eiegn OuessantsBestuurslid
Contactpersoon overheidsinstanties en regelgeving

Peter Letmaath
Tel. 050-5036255
peter.letmaath@ouessant.nl

 

 

 

Bestuurslid
Redactie Jaarboek en nieuwsbrieven

Meike Derkx
meike.derkx@ouessant.nl

 

Bestuurslid

Jan den Hartog
jan.den.hartog@ouessant.nl

 

Bestuurslid

Arco den Hertog
arco.den.hertog@ouessant.nl

 

Bestuurslid
Website

John Pril
john.pril@ouessant.nl

 

Bestuurslid

Vacature